HAKKIMIZDA

Konya da kurulan Kent inşaat firmamızın ana faaliyetleri olan yalıtım, tadilat ve dekorasyon işleri konularında hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana birçok projeyi başarıyla tamamlamanın gururunu yaşıyoruz.
Bu süreçteki çalışma prensiplerimiz ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmamız sektörde tercih edilmemizi sağlayan en önemli etkendir.
Zaman içinde sağladığımız güven ve memnuniyetin bir neticesi olarak müşterilerimizden gelen yoğun talepler doğrultusunda hizmetlerimizi daha da genişlettik.
Arttırdığımız bu faaliyet konularında da göstermiş olduğumuz başarılarla sektördeki iddiamızı sürdürmekteyiz.

Yalıtım ,Tesisat ,Tadilat ve Dekorasyon işleri uzmanlık ve eğitim gerektirir.
Biz bu işi bilerek ve severek yapıyoruz. Alanında uzman kadromuz ve deneyimli ustalarımızla işlerinizi, istediğiniz doğrultuda vaatlerle değil; gerçek kaliteyle sizlere sunuyoruz.
Yalıtım, dekorasyon ve tadilat işlerinizde her zaman yanınızdayız.
Zamanında teslimat ve uygun fiyat garantisi veriyoruz. Yerinde keşif yaptıktan sonra istediğiniz kalitede ve malzemeyle, istediğiniz bütçede tadilatınızı yapıyoruz.
Yalıtım, tadilat ve onarım işleri uzman ekibimiz sayesinde can sıkıcı, sorunlu işler olmaktan çıkıyor. Kent İnşaat olarak işin sonunda sizlerin mutlu yüzleri bizlerin yeniliklere ulaşmasına katkı sağlıyor.

Yaşanılan tüm mekanlarda kişiye ve mekana özgü ihtiyaçları projelendirip, yüksek malzeme ve işçilik kalitesi ile konfor, dayanıklılık ve sağlamlık yanında, fonksiyonellik ve işlevsellik katarak işlerimizi tamamlıyoruz.
Siz de başarı odaklı projeler gerçekleştirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve profesyonelliğin tadını çıkartabilirsiniz.

İLETİŞİME GEÇ